sobota, 14 lutego 2009

Ferie!!!!!!!!!!!

Ferie!! Nareszcie xD 2 tygodnie odpoczynku od szkoły xDD

A w piątek obchodzono w szkole WALENTYNKI xD Uczniowie roznosili kartki walentynkowe , które mozna było wrzucać do specjalnej skrzynki. Niektórzy dostali nawet 3...no no no xD

Poza tym Pan przekazał nam listę z ocenami ze sprawdzianiu z TI .Chyba wszyscy są zadowoleni... no przynajmniej JA! xD Z okazji WALENTYNEK odbyły się też zawody w piłkę nożną. Ogólnie dzień w szkole można było zaliczyć do udanych xD

Życzę wszystkim udanych ferii!!

Iza :)

czwartek, 12 lutego 2009

Helloł:)

Korzystając z chwili przerwy w lekcji TI piszę notkę:)

.

Dziewczęta mogą zgłaszać się do udziału w wyborach Miss Nowodworka 2009!
Kandydatki mają się zgłosić do 12 lutego.

UWAGA WYBORY!
12 LUTEGO 2009 r. ( CZWARTEK ) ODBĘDĄ SIĘ W NASZEJ SZKOLE WYBORY
DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO.
NA KARTACH DO GŁOSOWANIA WPISUJEMY NUMER
KANDYDATA Z LICEUM I LITERĘ KANDYDATA Z GIMNAZJUM.
GŁOSOWANIE ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE PODCZAS PRZERW -
OD PRZERWY PO 2 – LEKCJI DO PRZERWY PRZED 7 - LEKCJĄ.
KOMISJA WYBORCZA OBLICZY FREKWENCJĘ POSZCZEGÓLNYCH KLAS
I SZKOŁY.
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WYBORACH!!!

Poza tym jutro jeszcze jest sprawdzian z chemii.Nie ma jutro 7 lekcji.
W czwartek nie ma kartkówki z PO.
Makbet jest po feriach. również miłego

dominiczka

.

JUTRO JEST SPRAWDZIAN Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ! ( grupa 2)

dominika.

poniedziałek, 9 lutego 2009

.

Jutro tabelka z niemca .
Trzeba również zrobić zadania z geografii:
1.Podaj przykład/y wulkanów na kontynentach.
2.Jak powstały Hawaje,jako wyspy wulkaniczne?
Do piątku jest odpowiedź z religii na 6 .
Oj , jak to szybko mija wszystko.Dogadaliście się w związku z wycieczką?
W piątek 'szkolne walentynki' . Z pewnością na dużej przerwie karaoke,do dużej przerwy będzie wystawiona skrzynka walentynkowa, a po dużej będą rozdawać miłosne listy.
Co roku to samo, mogliby coś nowego wprowadzić ;]
Aaa słuchajcie , a jak z tym sprawdzianem z angielskiego .
Piszemy od razu w środę czy może w piątek ? bo czwartek odpada , za dużo .

Śpijcie dobrze .
dominiczka

sobota, 7 lutego 2009

.

Halo ! Ale jak nie ma gdzie wypożyczyć Makbeta ?! właśnie nigdzie nie ma .
Akurat teraz większość klas pierwszych to przerabia.

Dominia

piątek, 6 lutego 2009

Ehh... xD

NARESZCIE WEEKEND!
Trochę odpoczynku się przyda bo nastepny tydzień zapowiada się niezaciekawie...

PONIEDZAIAŁEK-sprawdzian z fizyki z termodynamiki i sprawdzian z historii

WTOREK-sprawdzian z niemieckiego ( grupa kontynuacyjna) i jak niektorzy twierdzą sprawdzian z j.polskiego z Makbeta

ŚRODA- sprawdzian z chemii

CZWARTEK- sprawdzian z technologii informacyjnej i kartkówka z PO ,test z matematyki

W piątek chyba nie ma żadnego sprawdzianiu... ale nie jestem pewna xD W każdym razie czeka nas pracowity tydzien...

...więc życzę miłego weekendu xDD

Iza :)

czwartek, 5 lutego 2009

.

Właśnie mamy informatykę i wysyłamy maile z załącznikami ;d
Nie mieliśmy dziś spr z angola. Jutro również nie mamy tej lekcji.
Zamiast tego , mieliśmy dziś 'cichą' lekcję wf-u ;p
Dlaczego cicha? bo odbywa się próbny egzamin gimnazjalny.
co to było rok temu ha
____

To może jednak pojedziemy na nocny maraton filmowy ;>?

dominika .

środa, 4 lutego 2009

Heloł krejzole xD

Witam ponownie ;D
Dzisiejszy dzień był hmm... dziwny(?) Oprócz tego, że chłopacy jak zwykle zamulali na schodach ;D to nie było pr. klasowej z historii!!!! Hej, hej Bawmy się ;D Ale za to jest w poniedziałek. W ten sam dzień jest też sprawdzian z termodynamiki.
Na wychowawczej zajmowaliśmy się dyskusją na temat wycieczki/biwaku, która nie wiadomo jeszcze dokąd będzie i kiedy będzie. W drugiej klasie może pojedziemy w góry? A teraz może do Funki? Się zobaczy jeszcze. Dziękuję, to na tyle.

--
Ziberka ;]

wtorek, 3 lutego 2009

Dzisiaj pisalismy sprawdzian z j.polskiego.Nie ukrywam...było dużo zadan xD Kto się uczył ten sobie poradzil xD ja osobiście wolę się więcej nie wypowiadać na ten temat.

Jutro sprawdzian z historii.Mam nadzieję że będzie lepiej niż na polskim xD no to na tyle xD

Iza xD

niedziela, 1 lutego 2009

.

JEDZIECIE DO NIEMIEC ?
SĄ JESZCZE MIEJSCA ?

KONIECZNIE TRZEBA SIĘ DOWIEDZIEĆ !

WYCIECZKA DO UK SIĘ NIE ODBĘDZIE ? szkoda .

Polacy wygrali 31:23 z mistrzami Europy Duńczykami w meczu o trzecie miejsce podczas mistrzostw świata piłkarzy ręcznych w Chorwacji i wywalczyli brązowy medal.
Tylko na początku spotkania Duńczycy osiągnęli dwubramkową przewagę. Później "biało-czerwoni" nie pozwolili już rywalom powiększyć dystansu i mecz toczy się "gol za gol". Aż do 23. minuty przegrywaliśmy jedną bramką. Wówczas wyrównał Bartłomiej Jaszka i podopieczni Bogdana Wenty nie dali się już wybić z rytmu.

Na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy za sprawą Krzysztofa Lijewskiego wyszliśmy na prowadzenie, ale Duńczycy momentalnie odpowiedzieli bramką. Po chwili Lijewski znów zapewnił nam przewagę, a sekundy później po świetnej kontrze na 12:10 dla Polski podwyższył Tomasz Tłuczyński. Na pół minuty przed końcem pierwszej połowy Lijewski jeszcze raz zapunktował i podwyższył na 14:11.
Druga połowa wyglądała podobnie do pierwszej. Polacy grali pewnie w obronie i skutecznie w ataku. Nie mylili się Karol Bielecki, Krzysztof Lijewski i Bartłomiej Jaszka. W duńskiej ekipie brylował Mikkael Hansen, który raz po raz odpowiadał na trafienia Polaków, ale wciąż utrzymywało się pewne prowadzenie Polaków.

W 43. minucie po trafieniu Marcina Lijewskiego wyszliśmy na sześciobramkowe prowadzenie 21:15. Później Duńczycy zdołali zmniejszyć dystans, ale Polacy nie dali się wybić z rytmu i przejęli całkowitą kontrolę nad spotkaniem. Wystarczy powiedzieć, że od 53. do 55. minuty Polacy zdobyli cztery punkty z rzędu. Mistrzowie Europy rozbijali się natomiast o naszą obronę jak o mur nie do przebicia.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w naszej ekipie był Bielecki, który w końcu zagrał jak za swoich najlepszych czasów. W starciu z Duńczykami zaprezentował nową fryzurę (a właściwie jej brak) i dziesięć razy pokonał bramkarza. Bielecki został wybrany zawodnikiem meczu.

Dania - Polska 23:31 (11:14)
Dania: Kasper Hvidt, Niklas Landin Jacobsen - Thomas Mogensen 2, Torsten Laen 1, Lars Jorgensen, Lars Christiansen 7, Klavs Jorgensen Bruun 1, Bo Spellerberg, Michael Knudsen, Mikkel Hansen 10, Hans Lindberg 2, Mads Nielsen.
Polska: Sławomir Szmal, Adam Malcher - Bartłomiej Jaszka 4, Krzysztof Lijewski 4, Patryk Kuchczyński, Karol Bielecki 10, Artur Siódmiak, Damian Wleklak, Bartosz Jurecki 2, Mariusz Jurasik 1, Michał Jurecki 3, Tomasz Tłuczyński 5, Marcin Lijewski 2, Rafał Gliński.
Sędziowali: Lazaar i Reveret (obaj Francja).
Kary: Polska - 6, Dania - 10 min.
Widzów: 8 tys.

BBBBBBBBBBBBBBBRAAAAAAAAAAWWWWWWOOOO!!!!! dominiczka.